Ogrodzenie to jedno z najważniejszych elementów działki i ogrodu. Chcielibyśmy zaprezentować Wam rozwiązania jakie oferuje nasza polska firma JONIEC z Tymbarku. Joniec to polska firma, która działa na terenie polski i europy od ponad 30 lat. Jest wiodącym producentem ogrodzeń betonowych. Firma kładzie duży nacisk na nowoczesność, trwałość oraz innowacyjność swoich produktów, które otrzymały wiele nagród i wyróżnień.

W ofercie znajdziecie propozycje betonowe, łupane oraz bardziej nowoczesne rozwiązania modułowe, z którymi można wykonać ogrodzenie każdej działki. Oto 8 propozycji ogrodzeń do każdego ogrodu.

8 propozycji ogrodzeń do każdego ogrodu

Zdjęcie: www.joniec.pl

PROPOZYCJE OGRODZEŃ

Ogrodzenia modułowe

Ich największą zaletą są: łatwość montażu oraz możliwość dowolnej aranżacji ogrodzenia. Gotowe panele ogrodzeniowe występują w różnych wariantach kolorystycznych, dzięki czemu każdy może znaleźć kolor oraz fakturę kamienia, które będą najbardziej pasować do danego ogrodu.

Ogrodzenie modułowe ROMA Mega

Ciężkie, masywne bloki ogrodzenia świetnie prezentują się przed nowoczesnymi budynkami. Są monumentalne, a jednocześnie wyglądają bardzo prosto i elegancko. W połączeniu z przęsłami metalowymi dają efekt litej ściany, która zapewnia prywatność i budzi respekt.

8 propozycji ogrodzeń do każdego ogrodu

Zdjęcie: www.joniec.pl

Ogrodzenie modułowe ROMA Horizon

Ogrodzenie ROMA Horizon to połączenie prostych form, które pasują do nowoczesnej architektury domu oraz ogrodu. Ogrodzenie z bloczków ROMA Horizon są proste w montażu. Bloczki można łączyć z metalowymi lub betonowymi przęsłami. Dzięki bogatej ofercie kolorów bloków ROMA dopasujemy kolor ogrodzenia zarówno do ciepłej, jak i zimnej elewacji domu.

8 propozycji ogrodzeń do każdego ogrodu

Zdjęcie: www.joniec.pl

Ogrodzenie ROMA Perfect

Bloczki ogrodzenia ROMA Perfect są wyjątkowe, dzięki charakterystycznej fakturze, uzyskiwanej dzięki specjalistycznej technologii SCRATCH. Unikalna technologia powoduje powstanie w blokach delikatnej faktury, wzorowanej na dawnych metodach obróbki kamienia, dający jednocześnie nowoczesny oraz naturalny efekt.

8 propozycji ogrodzeń do każdego ogrodu

Zdjęcie: www.joniec.pl

Ogrodzenie ROMA Diamond

Bloczki ogrodzenia ROMA Diamond posiadają charakterystyczną fakturę powierzchni, uzyskanej dzięki technologii SCRATCH. Uzyskane drapania dają ciekawy, ale dość delikatny efekt, tworząc wglębienia o zróżnicowanej długości i głębokości, dzięki czemu pasują zarówno do nowoczesnych jak i bardziej naturalnych założeń.

8 propozycji ogrodzeń do każdego ogrodu

Zdjęcie: www.joniec.pl

Ogrodzenia modułowe ROMA Classic

Ogrodzenie ROMA Classic charakteryzują się prostotą i elegancją. Pasują do nowoczesnych domów i ogrodów. Dzięki dwóm rozmiarom bloczków: węższych i szerszych, umożliwiają uzyskanie różnej wysokości i szerokości ogrodzeń. Cechują się prostym montażem. Oprócz zastosowania na ogrodzenie, bloczki mogą służyć również jako element małej architektury ogrodowej np. jako donice lub obrzeża rabat i klombów.

8 propozycji ogrodzeń do każdego ogrodu

Zdjęcie: www.joniec.pl

Ogrodzenia łupane GORC® de Luxe GL 22

Ogrodzenia łupane GORC® de Luxe GL 22 to autorski projekt firmy Joniec. Kamień ma fakturę przypominającą naturalny kamień. Krawędzie każdego bloczka są fabrycznie łupane, dzięki czemu spoiny między bloczkami są prawie niewidoczne i nie wymagają używania spoin. To estetyczne, a jednocześnie bardzo naturalnie wyglądające rozwiązanie, pasujące do wielu typów ogrodów.

8 propozycji ogrodzeń do każdego ogrodu

Zdjęcie: www.joniec.pl

Ogrodzenie łupane GORC® de Luxe GL38

Ogrodzenie łupane GORC® de Luxe GL38, w porównaniu do GL22 ma większy rozmiar bloczków. Faktura kamienia jest również nieregularna i przypomina naturalnie łupany kamień. Bloczki GL22 i GL 38 można łączyć, co daje duże możliwości aranżacji ogrodzenia według własnego upodobania.

8 propozycji ogrodzeń do każdego ogrodu

Zdjęcie: www.joniec.pl

Ogrodzenie GORC® Top

Ogrodzenie GORC® Top to typ ogrodzenia, w  którym bloczki również przypominają naturalny kamień. Tu również została wykorzystana technologia SCRATCH, dzięki której kamień uzyskuje delikatną, nieregularną fakturę. Polecany jest szczególnie na wysokie, kamienne ogrodzenia w połączeniu z przęsłami metalowymi. i betonowymi

8 propozycji ogrodzeń do każdego ogrodu

Zdjęcie: www.joniec.pl

Jeżeli chcecie oszacować wstępne koszty ogrodzenia możecie skorzystać z kalkulatora ogrodzeń lub skontaktować się bezpośrednio z dystrybutorem -> https://www.kalkulatorogrodzenia.pl

W ofercie firmy Joniec znajdziecie również bramy oraz furtki ogrodowe, uzupełniające ogrodzenie, a także wiele innych elementów małej architektury kamiennej i betonowej. Całą ofertę znajdziecie na stronie https://www.joniec.pl.

Inne ciekawe artykuły, które mogą Cię zainteresować:

Projekt ogrodu nowoczesnego 100 m2 – 150 m2 w kształcie L

Podwyższane warzywniki dla początkujących

Jak rozluźnić glebę gliniastą w ogrodzie?

*Artykuł powstał we współpracy z firmą F.P.U.H. JONIEC® i zawiera lokowanie produktów firmy.